Regulamin Crystal Confetti

Czym jest popularne Crystal Confetii?

 

Chyba każdy kojarzy klasyczne imprezowe confetti - z kolorowych materiałów, brokatu. Tak samo wygląda kryształowe confetti - tylko zamiast tego, mamy różne kamienie i minerały! W mojej mieszance confetti znajdują się przeróżne otoczaki, bryłki, czasem też szczotki ametystu. Staram się dobierać naturalne kamienie i minerały tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.. Ale też dla urozmaicenia często dołączam do tego przeróżne zawieszki, mini buteleczki i inne cudowności!

 

Dobra, ale po co?

 

Po pierwsze, jest to oryginalny GRATIS do Waszych zamówień! Kamienie możecie wykorzystać na dziesiątki sposobów - od noszenia ich ze sobą, do medytacji, do tworzenia biżuterii, a nawet jako ozdoba! Jeśli chcecie wykonać spell jar - spokojnie, w confetti znajdują się również miniaturowe kamyczki, idealnie mieszczące się w małe słoiczki!

 

Zawartość zawsze jest niespodzianką, jak to na gratis przystało. Natomiast dla ciekawych - często będziecie mogli w mieszance confetti znaleźć kryształy górskie, kwarc różowy, ametysty, agaty, turmaliny, fluoryty.. Wszystkie kamienie są naturalne!

 

Namówiłaś mnie, chcę kryształowe confetii, jak je zdobyć?

 

Crystal confetti o wadze 50g dodaję do zamówienia powyżej 150zł (kwota bez kosztów wysyłki) - wystarczy wtedy w notatce wpisać kod "CONFETTI" a do zamówienia dołączę mini zestaw specjalnie dla Ciebie! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl